Karjeros sėkmės raktas – 2008

Surasti savo vietą gyvenime, pasirinkti specialybę, kuri būtų miela, atitiktų poreikius ir sugebėjimus – kiekvieno jauno žmogaus svajonė. Todėl tiek tėvai, tiek jaunimas džiaugėsi, galėdami dalyvauti šiame projekte.

Jo metu vyko praktiniai ir teoriniai užsiėmimai jaunimo grupelėse. Užsiėmimai vyko tėvų bendrijos „Suvoka“ patalpose ir Kauno apskrities kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centre, kur yra įrengtas profesinio orientavimosi taškas PIT. Jaunimas gavo daug žinių apie galimybes įsigyti specialybes. Jiems buvo pateikta įvairių testų, interneto svetainių adresų, kur galima sužinoti apie dominančią specialybę, jos paklausą dabartiniame laikotarpyje ir galimybes dirbti pagal įgytą kvalifikaciją. Į šį PIT-ą jaunimas gali ateiti ir pasibaigus projektui, gali naudotis visa ten sukaupta informacija.

Praktiniai ir teoriniai užsiėmimai vyko Kauno darbo rinkos mokymo ir konsultavimo tarnyboje. Juose buvo kalbamasi apie savęs pažinimą, apie aukštąsias mokyklas, apie galimybes studijuoti.Baigiamasis projekto renginys vyko Kulautuvoje. Vykusio renginio programa buvo labai įdomi ir ją pavyko įgyvendinti tokią, kokia ir buvo numatyta. Jaunimas lengvai įsitraukė į užduotis, dirbo komandomis. Visi liko patenkinti renginiu.

Projekto metu buvo sukurtas ir išleistas informacinis lankstinukas